«

Eki 03

Bilim Kurgu Filmleri Dizimax Sci-fi Kanalında

Digitürk, siz değerli aboneleri için birçok kanalı yayın akışına sokmuş ve bu kanallar sayesinde günün 24 saati en iyi yayınları izlemenizi sağlamıştır.

Digitürk, siz değerli aboneleri için birçok kanalı yayın akışına sokmuş ve bu kanallar sayesinde günün 24 saati en iyi yayınları izlemenizi sağlamıştır. Digitürk, sizler için eşsiz ve yenilikçi politikasını yıllardır sürdürmekte ve bu sayede sizlerde izlemek istediğiniz tüm filmleri, dizileri veya eğlence programlarını Digitürk kumandanızı elinize aldığınız zaman bulabilecek ve izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Dizimax Sci-fi Frekans

Frekans: 11554
Polarisazyon: H – Yatay
SID: 7601

SR: 30000

Özellikle Digitürk’ün hizmete sokmuş olduğu paketler içerisinde bulunan eşsiz kanallar, sizlerin keyifli vakitler geçirmeniz için özenle hazırlanmış yayın akışıyla günün 24 saati karşınıza çıkmaktadır. Digitürk paket kanalları içerisinde en çok dikkat çeken hiç kuşgusuz Dizi Paketidir. Digitürk Dizi paketinin içerisinde bulunan ve özellikle yayınladığı bilim kurgu, fantastik ve doğaüstü konulu dizileriyle adından sıkça söz ettiren Dizimax Sci-fi kanalıda sizlere günün 24 saati aralıksız tüm Dünya’nın izlediği en iyi ve ödül almış dizi filmlerini izlemenizi sağlamaktadır.

Digitürk Dizimax Sci-fi kanalını sizlerde izlemek için direk giriş paketinin üzerine platin paketler arasında yer alan dizi paketini satın alabilir ve Dizimax Sci-Fi kanalı gibi daha birçok dizi kanalını ister HD, isterseniz normal olarak izleyebilirsiniz. Digitürk yayınlarını ister Türksat üzerinden izleyebilir, isterseniz de direk Eutelsat üzerinden HD olarak izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk Dizimax Sci-Fi kanalını izlemek için sizlerde direk Digitürk kanalları arasında yer alan 2.numaralı kanalı açabilir ve yayınları günün 24 saati aralıksız izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk Dizimax Sci-Fi HD yayınları izlemeniz için gerekli bilgileri yazımızın içerisinde belirttik ve Dizimax Sci-Fi kanalı hakkında yazımıza burada son verdik. Sizlerde hemen Dizimax Sci-Fi kanalını açın ve eşsiz filmleri izlemeye hemen başlayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>