«

»

Ağu 22

DIGITURK Plus Servisi Üyeliğiniz Bulunmamaktadır ( Digitürk E128-4 Hatası )

Digitürk E128-4 Hatası

Merhaba arkadaşlar. Bu hata kodunu alıyorsanız eğer müşteri hizmetlerimizi arayarak üyeliğinizi kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Acele edin. Digitürk yetkili servis olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E128-4 hatası hakkında detaylı bilginin yanı sıra çözümü hakkında da neler yapabileceğiniz vs. tüm konular hakkında detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Umuyoruz ki vermiş olduğumuz bilgiler işinize yarayacak ve sorunsuz bir şekilde digitürk kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk E128-4 Hatası Ve Çözümü

DIGITURK Plus Servisi üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Digiturk Plus kutu ve Servislerini kullanmak için gerekli yetkiler tanımlanmadığı durumlarda,kutu ekranında bu hata görülebilir.Yeni eklenen üyeliklerde bu hata görülebilir.Bu durumda kutunun fişini çıkarıp tekrar takınız. Hata alınan kanal üzerinde kısa bir süre bekledikten sonra hata mesajı kaybolmadıysa buradan Online İşlemler Merkezine ulaşarak paket bilgilerinizi öğrenmek ve teknik destek talep etmek için 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>