«

»

Eyl 16

Kaydetme Hatası ( Digitürk E103-29 Hatası )

Digitürk E103-29 Hatası

Başka bir kanala geçip,yayınları sorunsuz olarak izleyebildiğinizden emin olunuz.Yayın izleme ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız,kutunuzu kapatıp tekrar açınız.Yayın izleme ile ilgili sorun yaşamıyorsanız,tekrar kayıt planlayabilirsiniz.  Digitürk yetkili servis olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E103-29 hatası hakkında detaylı bilginin yanı sıra çözümü hakkında da neler yapabileceğiniz vs. tüm konular hakkında detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Umuyoruz ki vermiş olduğumuz bilgiler işinize yarayacak ve sorunsuz bir şekilde digitürk kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk E103-29 Hatası Ve Çözümü

Kaydetme hatası. Yeni bir kayıt planlamaya çalışıldığında veya planlanan bir kayıt başladığında, yayın veya kutu kaynaklı olarak görülebilir. –> Öncelikle kayıt listesi menüsünden,sabit diskte yeterli boş alan olduğundan emin olunuz.  Başka bir kanala geçip,yayınları sorunsuz olarak izleyebildiğinizden emin olunuz.Yayın izleme ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız,kutunuzu kapatıp tekrar açınız.Yayın izleme ile ilgili sorun yaşamıyorsanız,tekrar kayıt planlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>