«

»

Ağu 13

Kaydın Son Kullanma Tarihi Geçmiş ( Digitürk E127-4 Hatası )

Digitürk E127-4 Hatası

Kutunuza kaydetmiş olduğunuz herhangi bir yayının süresi dolduktan sonra izlemeye çalıştığınız an karşınıza bu hata kodu çıkacaktır. Digitürk yetkili servis olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E127-4 hatası hakkında detaylı bilginin yanı sıra çözümü hakkında da neler yapabileceğiniz vs. tüm konular hakkında detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Umuyoruz ki vermiş olduğumuz bilgiler işinize yarayacak ve sorunsuz bir şekilde digitürk kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk E127-4 Hatası Ve Çözümü

Kaydın son kullanma tarihi geçmiş.Bu kayıt artık oynatılamaz.

Digiturk Plus kutularında kaydedilen içeriklerin,kutuda saklanma süresi kısıtlanabilir.Kaydın saklanma süresi,kaydedilen kanalın özelliğine göre belirlenmektedir.Süresi kısıtlanmış içerikler,süre dolduğunda kutunun hafızasından otomatik olarak silinecektir.Bazen kaydın otomatik silme işlemi devam ederken,kaydedilmiş içerik,kayıt listesinde izlenebilir olarak görünmeye devam edebilir.Bu durumlarda,kayıt izlenmek istendiğinde bu hata alınacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>